ماموریت تیم سرو برای یافتن خانه است

درباره ما | شکل گیری تیم سرو

بنیان گذار املاک سرو آقای محمد جواد آهنگر پس از گذشت چند سال فعالیت مدام در عرصه خرید و فروش ملک ، باغ ، ویلا ، زمین ئ ساخت و ساز تصمیم گرفت تا مجموعه بزرگ تری شکل بدهد. از این رو سرو با نفرات حاذق و متخصص در حوزه املاک و ساخت و ساز تشکیل گرفت.

وجود چنین مجموعه ای و ضرورت آن بیش از پیش در شهر فیروزکوه احساس می شود. لزوم درک ( نیاز مشتریان در حوزه خرید و فروش ملک و در حوزه ساخت و ساز در منظقه گردشگری سد نم رود ) ، ( دسترسی آسان به موقیعت های ملکی ) ( امنیت و استراتژی برد-برد در قرارداها ) (خرید فروش به مثابه امنیت در سرمایه گذاری ) از پارامتر های اصلی این تصمیم می باشد.

تیم سرو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به طیف وسیعی از مشتریان خود می باشد.
اما سوال اینجاست ؟ کدام خانه ؟ کدام باغ ؟ کدام ویلا ؟ کدام زمین ؟ چه نوع ملک؟ کجا و کی برای خرید و فورش اقدام کنیم ؟ اجاره آسان و مقرون به صرفه ؟ چرا سرمایه گذاری در حوزه مسکن و زمین ؟ چرا تیم سرو ؟ ما برای پاسخ به این سوالات اطلاعات سودمندی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. (شما در املاک تیم سرو ، آسان و مطمئن با طالاعات دقیق تصمیم گیری خواهید کرد).

با چند کلیک می توانید بیشتر ببینید و بهتر مقایسه کنید یا کافیست تلفن را بردارید تا با یکی از کارشناسان ما در خصوص مقایسه ، ارزش سرمایه گذاری ، شرایط خرید یا فروش ، ریسک و یا نوسانات قیمت و ساخت و ساز مشورت بگیرید.

مشتریان تا به امروز
0 +
در فروش خانه
0
در پس انداز
0 میلیون تومان

چرا باید مارا انتخاب کنید؟

چون ما بهترین هستیم