زمین 870 متر باغ گردو

1,400,000,000تومان
870 متر

بررسی اجمالی

زمین 870 متر باغ گردو

روستای شادمهن

توضیحات :
+ باغ گردو چند ساله
+ دارای سهمیه آب
+ محصور با بهترین فنس
+ دید عالی
+ درختان مثمر
+ بسیار دنج و مشجر
+ دسترسی راحت ماشین رو
+ مدارک کامل
و…

فایل های مشابه نیز موجود می باشد.


معرفی زمین 870 متر باغ گردو

باغ گردو یکی از باغ‌های چند ساله در روستای شادمهن شهرستان فیروزکوه است. این باغ دارای مساحتی حدود 870 متر مربع است و دارای سهمیه آب می باشد. دور تا دور این زمین با بهترین فنس محصور شده است که، امنیت و حفاظت بیشتری را برای باغ فراهم می‌کند.

یکی از ویژگی‌های بارز این باغ، دید عالی به طبیعت و مناظر زیبای اطراف است. این باغ دارای درختان گردو مثمر است که محصولات با کیفیتی را تولید می‌کند. با وجود مشجر بودن و احاطه شدن با درختان سبز، این باغ فضای دنج و آرامی را به شما می‌دهد. همچنین، دسترسی آسان به باغ با ماشین، از مزیت‌های دیگر این ملک است و در صورت اخذ معامله استعلامات و کد رهگیری انجام می شود.

در این مقاله، باغ گردو روستای شادمهن شهرستان فیروزکوه در چهار بخش مختلف توضیح داده شد. این بخش‌ها عبارتند از: توصیف باغ گردو، ویژگی‌های آن شامل سهمیه آب و فنس، مزایای مکان و دسترسی به آن، و نحوه‌ی انجام معاملات در قالب قوانین تحت نظارت اتحادیه با اخذ کد رهگیری و استعلامات لازم. هر بخش توسط مشاوران املاک سرو پوشش داده شده و برای اطلاعات بیشتر از باغ گردو میتوانید با ما در تماس باشید.

املاک سرو با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه بهترین مشاوره و خدمات در منطقه گردشگری سد نم رود به شما متقاضیان عزیز می باشد.

جزئیات

امکانات

  • درختان مثمر
  • دسترسی راحت راه ماشین رو
  • خوش قواره
  • آب
  • ویوی ابدی

نمای ساختمان

  • هیچی

بازدید صفحه

اولین نفر برای بررسی باشید “زمین 870 متر باغ گردو”

Rating

املاک مشابه